Życie to ciekawa droga.

Patrz szerzej.

Mierz daleko.

Odkrywaj nowe horyzonty.

 

Agnieszka Janczura

mail: biuro@ideadlaciebie.org

tel.: 695-919-344

 

NIP: 514-035-44-85

REGON: 387713154

KRS: 0000873691

Fundacja "Idea dla Ciebie"

Ignaców 14a;

63-507 Kobyla Góra

 

W ramach realizowanego wspólnie z firmą Progress projektu wspieramy dzieci i młodzież na drodze do samodzielności. Chcemy, aby wychowankowie domów dziecka, pomimo trudnej sytuacji w której się znajdują, nadal mieli szanse na godne i szczęśliwe życie.

Dla osiągnięcia tego celu organizujemy bezpłatne spotkania w domach dziecka, na których zachęcamy dzieci i młodzież do nauki, do odkrywania swoich pasji i do planowania swojej przyszłości.

  ODWIEDŹ STRONĘ

  FIRMY PROGRESS

PRZY WSPARCIU FIRMY PROGRESS LESZEK SAWICKI ROZPOCZĘLIŚMY

NOWY PROJEKT SKIEROWANY DLA WYCHOWANKÓW DOMÓW DZIECKA

Dla osiągnięcia tego celu organizujemy bezpłatne spotkania, aby wesprzeć dzieci i młodzież na drodze do samodzielności. Chcemy, aby wychowankowie domów dziecka, pomimo trudnej sytuacji w której się znajdują, nadal mieli szanse na godne i szczęśliwe życie.

Pokazujemy, że nauka może być ciekawa i użyteczna, że naprawdę warto zainwestować czas w poszerzanie swojej wiedzy. Pomagamy także w wyborze szkoły oraz przyszłego zawodu. Przygotowujemy młodzież do rozmowy kwalifikacyjnej oraz do znalezienia pierwszej pracy.

Celem naszych działań jest stworzenie młodym ludziom przestrzeni w której każdy wychowanek domu dziecka będzie miał szansę usamodzielnić się oraz z optymizmem rozpocząć dorosłe życie.