Zobacz nasze materiały YouTube

Dla osiągnięcia tego celu organizujemy bezpłatne spotkania, aby wesprzeć dzieci i młodzież na drodze do samodzielności. Chcemy, aby wychowankowie domów dziecka, pomimo trudnej sytuacji w której się znajdują, nadal mieli szanse na godne i szczęśliwe życie.

Pokazujemy, że nauka może być ciekawa i użyteczna, że naprawdę warto zainwestować czas w poszerzanie swojej wiedzy. Pomagamy także w wyborze szkoły oraz przyszłego zawodu. Przygotowujemy młodzież do rozmowy kwalifikacyjnej oraz do znalezienia pierwszej pracy.

Celem naszych działań jest stworzenie młodym ludziom przestrzeni w której każdy wychowanek domu dziecka będzie miał szansę usamodzielnić się oraz z optymizmem rozpocząć dorosłe życie.

PRZY WSPARCIU FIRMY PROGRESS LESZEK SAWICKI ROZPOCZĘLIŚMY

NOWY PROJEKT SKIEROWANY DLA WYCHOWANKÓW DOMÓW DZIECKA

  ODWIEDŹ STRONĘ

  FIRMY PROGRESS

W ramach realizowanego wspólnie z firmą Progress projektu wspieramy dzieci i młodzież na drodze do samodzielności. Chcemy, aby wychowankowie domów dziecka, pomimo trudnej sytuacji w której się znajdują, nadal mieli szanse na godne i szczęśliwe życie.

Dla osiągnięcia tego celu organizujemy bezpłatne spotkania w domach dziecka, na których zachęcamy dzieci i młodzież do nauki, do odkrywania swoich pasji i do planowania swojej przyszłości.

Fundacja "Idea dla Ciebie"

Ignaców 14a;

63-507 Kobyla Góra

NIP: 514-035-44-85

REGON: 387713154

KRS: 0000873691

mail: biuro@ideadlaciebie.org

fundacjaideadlaciebie@gmail.com

tel.: 695-919-344

 

Życie to ciekawa droga.

Patrz szerzej.

Mierz daleko.

Odkrywaj nowe horyzonty.

 

Agnieszka Janczura